Hormon wzrostu na masęhormon wzrostuHormon wzrostu jest molekułą białkową, która jest wydzielana w przysadce, jej działanie polega na łączeniu się z receptorami hormonu umiejscowionymi na powierzchni komórek organów i tkanek wewnętrznych organizmu.

Wiązanie to inicjuje uruchomienie kaskady sygnalizacyjnej, która zaczyna silnie stymulować całe środowisko anaboliczne naszego organizmu. Jak powszechnie wiadomo zjawisko to sprzyja przyrostom masy mięśniowej, przy jednoczesnym procesie spalania tłuszczu. Badania nad hormonem wzrostu wskazują, że u zdrowych nie trenujących osób, podawanie hormonu wzrostu spowodowało przyrost masy mięśniowej, średnio o 2 kg przy jednoczesnej utracie takiej samej ilości tłuszczu.

Hormon wzrostu tworzy wiązanie z receptorami komórkowymi wątroby, co sprawia, że zaczyna być produkowany IGF-1, który z kolei powoduje stymulację rozwoju mięśni przez zwiększenie wzrostu syntezy protein. Oprócz tego Hormon wzrostu łączy się z receptorami komórek tłuszczowych, rozpoczynając proces lipolizy, co w późniejszym czasie prowadzi do silnego spalania tkanki tłuszczowej.

Hormon wzrostu jak się okazuję posiada znacznie więcej zalet. Jedną z nich jest jest zdolność do zapobiegania kontuzjom, oraz powodowanie szybszego gojenie się urazów mięśni. Spowodowane jest to wzmocnieniem mechanicznym tkanki łącznej, co ma wpływ na zwiększenie objętości i siły chrząstek.

GH Balance najsilniejszy hormon wzrostu >>

Dzięki swoim unikalnym właściwościom HGH to środek, po który bardzo często sięgają zarówno kobiety, jak i mężczyźni pragnący uzyskać ponadprzeciętne wyniki w kulturystyce i innych dyscyplinach sportu.

Hormon wzrostu – Dawkowanie

Stosowanie hormonu wzrostu jest utrudnione poprzez fakt, że jest on degradowany przez nerki, co w efekcie prowadzi do jego wydalenia z organizmu. Oznacza to praktycznie, że musimy robić częste iniekcje. Najlepiej jest robić to 2 razy dziennie.

Jeśli mamy 100% pewność na nasz produkt, dawka 3 ui w początkowym okresie stosowania powinna przynosić zadowalające efekty. Z biegiem czasu możemy zmniejszyć dawkę do 2 ui stosując 2 razy dziennie.

HGH skutki uboczne i wady

Z pewnością wadą stosowania hormonu wzrostu jest jego cena. Ponieważ za dobry hormon wzrostu przechowywany w odpowiednich warunkach niestety trzeba sporo zapłacić. Przy stosowaniu dużych dawek (6-8ui i w górę) może spowodować znaczny przyrost masy mięśniowej.
6 Weidera - Inne ciekawe wpisy

  • Dieta na masę mięśniowąDieta na masę mięśniową Dieta na mase i przyrost masy mięśniowej. Bez odpowiedniej diety na mase, nie można oczekiwać, aby uzyskać przyrost masy mięśniowej, którego oczekujesz. Nie wystarczy […]
  • Trening ABS brzuchTrening ABS brzuch Trening Abs na mięśnie brzucha. Ten program ćwiczeniowy powstał po czterech latach szczegółowych badań nad zagadnieniem mięśni brzucha i był prowadzony jak większość […]
  • Płaski brzuch w 2 tygodniePłaski brzuch w 2 tygodnie Płaski brzuch w 2 tygodnie? Nie ma cudownej pigułki lub diety, która sprawi, że będziesz mieć płaski brzuch w 2 tygodnie i jeśli masz więcej niż 10 do 15 kilogramów […]
  • Sterydy anaboliczne skutki uboczneSterydy anaboliczne skutki uboczne Sterydy anaboliczne - czy mogą być niebezpieczne dla zdrowia? Steroidy są to syntetyczne pochodne męskich hormonów płciowych, które są znane jako testosteron i zwykle […]
  • Jak zwiększyć metabolizmJak zwiększyć metabolizm Jak zwiększyć metabolizm przy treningu na masę. Organizm ludzki posiada funkcję, która powoduje przemianę pożywienia w energię. Im bardziej organizm zwiększa procent […]

dieta na płaski brzuch


Dodaj swoja opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pokarz Przyciski
Schowaj Przyciski