6 Weidera harmonogram ćwiczeń6 weidera harmonogram6 Weidera harmonogram ćwiczeń. Plan 6 Weidera zakłada dwa warianty treningu:

1. Ćwiczenia wykonywane przez 7 dni w tygodniu.

2. Ćwiczenia wykonywane z jednym dniem przerwy w tygodniu.

Każdy musi sam wybrać i stwierdzić który wariant treningu 6 Weidera jest bardziej odpowiedni dla niego. Zalecam wariant nr 1 który osobiście bardziej na mnie działa. Najlepsze rezultaty zagwarantuje Ci systematyczność i konsekwentne wykonywanie treningu.

Nie należy robić dłuższych przerw w treningu niż 1 dzień. Jeżeli będziesz uparty i konsekwentny, to po określonym w treningu czasie będziesz mógł się cieszyć ładnie umięśnionym i atrakcyjnie wyglądającym brzuchem.

6 Weidera plan żywieniowy

Aby trening był efektywny, a rezultaty bardziej zadowalające pomocny będzie odpowiednio zbilansowany program żywieniowy.

Nie należy zapominać o rozgrzewce przed rozpoczęciem treningu brzucha. 20 minutowa rozgrzewka aerobowa zapobiegnie ewentualnym kontuzjom.

Co jeśli nie daję rady?

Jeśli plan ćwiczeń 6 Weidera okaże się zbyt trudny dla ciebie w danym dniu, nie przejmuj się, harmonogram 6 Weidera  jest dość wymagającym planem. Wystarczy, że zrobisz tyle serii, ile będziesz mógł. Z każdym kolejnym dniem trenowania szóstki weidera mięśnie brzucha będą coraz silniejsze, aż w końcu bez żadnego problemu będziesz wykonywać cały program.
Naprawdę nie ma dużego znaczenia, ile czasu zajmie Ci dotarcie do ostatniego dnia z planu treningowego. Najważniejsze jest to, aby ćwiczenia wykonywać regularnie i wkładać w to serce.

Z takim podejściem możesz wyrzeźbić piękne mięśnie i mieć płaski brzuch.

Czy mogę zrobić przerwę?

Jeśli czujesz, że jesteś zbyt zmęczony, twoje mięśnie są obolałe i nie masz ochoty na ćwiczenia, powinieneś zrobić sobie przerwę. Odpocznij sobie dzień lub dwa, a nawet i cały tydzień, jeśli jest taka potrzeba. To na pewno pomoże ci odzyskać energię. Taka przerwa w treningu od czasu do czasu jest bardzo wskazana. Niektórzy twierdzą nawet, że w przypadku treningu 6 Weidera powinno się robić jeden dzień przerwy w każdym tygodniu.

6 Weidera harmonogram ćwiczeń:

6 weidera plan
6 Weidera - Inne ciekawe wpisy

  • 6 Weidera uwagi i wskazówki6 Weidera uwagi i wskazówki 6 Weidera uwagi, wskazówki i praktyczne porady. Harmonogram 6 Weidera przewidziany na 42 dni, ale nie koniecznie trzeba się tego trzymać. Miało to nadać ogólny schemat […]
  • 6 Weidera efekty6 Weidera efekty 6 Weidera efekty ćwiczeń na mięśnie brzucha. Jak w każdej dyscyplinie sportu, systematyczność jest najlepszym rozwiązaniem. Kluczem do jakichkolwiek efektów jest Twoja […]
  • Aerobiczna 6 WeideraAerobiczna 6 Weidera Aerobiczna 6 Weidera -wraz z przybraniem pozycji stojącej przez człowieka, mięśnie brzucha zaczęły odgrywać i odgrywają do dziś, bardzo ważną stabilizującą rolę. W […]
  • Trening ABS brzuchTrening ABS brzuch Trening Abs na mięśnie brzucha. Ten program ćwiczeniowy powstał po czterech latach szczegółowych badań nad zagadnieniem mięśni brzucha i był prowadzony jak większość […]
  • 6 Weidera opinie6 Weidera opinie 6 Weidera opinie o ćwiczeniach. Tutaj możesz dodać swoją opinię o treningu i ćwiczeniach aerobicznej szóstki Weidera. Jeśli jeszcze nie stosujesz tego skutecznego […]

dieta na płaski brzuch

Najnowsze komentarze
  1. Michał

Dodaj swoja opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pokarz Przyciski
Schowaj Przyciski