Dieta na masę mięśniowądieta na maseDieta na mase i przyrost masy mięśniowej. Bez odpowiedniej diety na mase, nie można oczekiwać, aby uzyskać przyrost masy mięśniowej, którego oczekujesz. Nie wystarczy znać wszystkie ćwiczenia na przyrost masy mięśniowej, aby być w stanie osiągnąć pożądaną muskulaturę.

Musisz mieć też wiedzę, szczególnie o tym, co wchodzi i wychodzi z ciała. Dieta na mase będzie wspierać twoje wysiłki i treningi. Oto kilka wskazówek, abyś upewnił się, że stosujesz prawidłową dietę podczas pracy nad budowaniem masy mięśniowej.

Aby mieć dobry przyrost masy mięśniowej musisz stosować dietę, który zawiera co najmniej 100 do 200g białka, aby mieć pewność, że uzyskasz wzrost mięśni na zadowalającym poziomie. Dla tych, którzy zajmują się kulturystyką w pełnym wymiarze czasu, zaleca się spożywać od 2 do 3g białka na kilogram masy ciała.

Dieta na mase jakie suplementy?

Różne odmiany białka powinny być uwzględnione w diecie na mase mięśniową.
Powinieneś rozważyć zastosowanie w diecie kilku różnych odmian białka. Jedną z nich jest czerwone mięso, które jest bogate w białko, chociaż istnieją także alternatywne źródła białka, takie jak ryby. Twaróg, soja, orzechy, fasola i ryż są również bogate w białko. Z drugiej strony, te produkty zawierają różne rodzaje aminokwasów, dlatego też odmiana dobrze wpływa na budowanie masy mięśniowej.

Jakie odżywki na masę? Innym źródłem dobrego białka mogą być odżywki i suplementy. To prosty sposób na aby dieta na mase zawierała wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Białka sojowe i serwatka są typowymi przykładami odżywek na masę. Musisz zapewnić zwiększoną podaż płynów podczas stosowania odżywek, co ochroni w pewnym stopniu nerki i wątrobę. Zwiększenie przyjmowania płynów będzie pomocne w wypłukiwaniu z organizmu negatywnych skutków spożywania zwiększonej ilości białka.

Jeśli wciąż stosujesz ciężki trening na masę, aby zapobiec rutynie, wprowadź więcej ruchu do swoich codziennych zajęć. Może to być aerobik, ale w umiarkowanym zakresie, ponieważ nie chcesz utracić mięśni które już zbudowałeś. Istnieje wiele szkół treningu siłowego, a zdania są podzielone co do treningu. Umiarkowany trening aerobowy nie zrobi żadnej krzywdy, a wręcz będzie korzystny.

Węglowodany powinny zawsze być zawarte w diecie na masę, ponieważ są one odpowiedzialne za energię, potrzebną do podnoszenia ciężarów na treningu.Nie będziesz miał siły, nie przyjmując odpowiedniej ilości węglowodanów wraz ze swoją codzienną porcją białek. Węglowodany są istotnym elementem w diecie na masę potrzebnym do wytwarzania energii.

Kilka porad jak budować masę mięśniową:

Podczas treningu z obciążeniem nawadniaj organizm wodą, aby wymienić płyn, który został utracony przez organizm i wyeliminować produkty odpadowe metabolizmu białka. Będzie to również zapobiegać niekorzystnym efektom diety wysokobiałkowej i zapobiegać uszkodzeniu narządów takich jak nerki, czy wątroba.

Dostarczaj organizmowi węglowodany i białko, jeśli naprawdę chcesz, aby przyrost masy mięśniowej był na zadowalającym poziomie. Inaczej Twoje wysiłki i ciężkie treningi będą przynosiły słabe rezultaty.

Nigdy nie należy rozważać przyjmowania sterydów. Sterydy anaboliczne dają więcej negatywnych niż pozytywnych skutków. Rozważ budowanie masy mięśniowej w naturalny sposób, możesz wypróbować odżywkę Somatodrol o sile działania zbliżonej do sterydów anabolicznych. Nawet w leczeniu lekarze ograniczają stosowanie sterydów z powodu licznych negatywnych skutków ubocznych.
6 Weidera - Inne ciekawe wpisy

  • Jakie odżywki na masę mięśniowąJakie odżywki na masę mięśniową Jakie odżywki na masę zastosować? Jestem osobą, która w sposób sceptyczny podchodzi do wszelakich odżywek i suplementów diety, posiadając na ich temat adekwatne zdanie, […]
  • 6 Weidera efekty6 Weidera efekty 6 Weidera efekty ćwiczeń na mięśnie brzucha. Jak w każdej dyscyplinie sportu, systematyczność jest najlepszym rozwiązaniem. Kluczem do jakichkolwiek efektów jest Twoja […]
  • Hormon wzrostu na masęHormon wzrostu na masę Hormon wzrostu jest molekułą białkową, która jest wydzielana w przysadce, jej działanie polega na łączeniu się z receptorami hormonu umiejscowionymi na powierzchni […]
  • Trening ABS brzuchTrening ABS brzuch Trening Abs na mięśnie brzucha. Ten program ćwiczeniowy powstał po czterech latach szczegółowych badań nad zagadnieniem mięśni brzucha i był prowadzony jak większość […]
  • 6 Weidera dieta6 Weidera dieta 6 Weidera dieta przydatna przy ćwiczeniach. Przy aerobicznej szóstce Weidera najlepiej jest stosować dietę wysokobiałkową, lub po prostu spożywać dużo białka, które […]

dieta na płaski brzuch

Brak komentarzy

Dodaj swoja opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pokarz Przyciski
Schowaj Przyciski