6 Weidera uwagi i wskazówki6 weidera uwagi6 Weidera uwagi, wskazówki i praktyczne porady. Harmonogram 6 Weidera przewidziany na 42 dni, ale nie koniecznie trzeba się tego trzymać. Miało to nadać ogólny schemat programu. Dopuszczalne jest ćwiczenie przez 7 dni w tygodniu.

Cały program A6W przedłuży się wtedy do 7 tygodni, a efekty będą równie zadowalające. To samo dotyczy ćwiczeń na brzuch, jeśli w jakiś dzień nie czujesz się na siłach ćwiczyć, możesz śmiało zrobić sobie dzień przerwy. Nie warto forsować mięśni, które muszą mieć czas, aby się zregenerować.

Mięśnie brzucha są jednymi z najbardziej wytrzymałych mięśni, dlatego przerwy między seriami powinny trwać około 40 sekund, a serie wykonujemy bezpośrednio jedną po drugiej.  Należy pamiętać, aby przed rozpoczęciem ćwiczeń na brzuch przynajmniej przez 30 minut nic nie jeść. Najbardziej optymalnie będzie to 2-3 godziny po obiedzie. Nie ma sensu też ćwiczyć na głodno, bo to osłabia organizm i może powodować bóle brzucha.

6 Weidera uwagi na temat czasu treningu

Większość źródeł podaje, że czas wykonywania ćwiczeń 6 Weidera nie powinien przekraczać 25 minut (nie licząc przerw i odpoczynków). najlepiej jednak, jeśli każdy dostosuje czas do swojego indywidualnego rytmu.

Oczywiście bez przesady jakiegoś schematy trzeba się trzymać. Jeśli masz spory „brzuszek” i trudno Ci jest wykonywać pełne ćwiczenia, nie przejmuj się tym za bardzo. Najważniejsze jest abyś czuł napięcie mięśni. Jeśli czujesz, wszystko jest OK.

Musisz być przygotowany, że po jakimś czasie stosowania A6W, Twój kręgosłup zacznie dawać o sobie znać, ale nie przejmuj się tym to normalna reakcja po kilku dniach ćwiczeń kręgosłup powinien się przyzwyczaić. Pamiętaj tylko, aby ćwiczyć na dywanie, lub karimacie.

Można się zastanawiać, co dalej, gdy wykonamy już wszystkie ćwiczenia z harmonogramu, czy trzeba jeszcze coś robić, by utrzymać osiągnięte efekty. Na pewno zależy to od tego, czy w ogóle udało się nam osiągnąć swój zamierzony cel, czyli po zakończeniu wszystkich serii uzyskać płaski brzuch i dobrą rzeźbę mięśni.

Jeśli wykonaliśmy swój program Aerobicznej 6 Weidera rzetelnie i zgodnie z przyjętym harmonogramem, powinniśmy podobnie jak mnóstwo innych osób cieszyć się zupełnie nową sylwetką i dobrym wyglądem w stroju kąpielowym na plaży.

6 Weidera uwagi najważniejsze

Najważniejsze, to konsekwencja w działaniu, czyli ścisłe zastosowanie się do wskazówek programu. Na ogół osoby, które zakończyły pomyślnie trening, nie tylko były zadowolone tuż po, ale i długo później, gdy efekty schudnięcia nadal się utrzymywały. Na pewno łatwiej uzyskać dobre efekty, gdy nadmiar tłuszczu na brzuchu nie jest duży lub chcemy tylko wzmocnić mięśnie brzucha.

Czasami warto kontynuować ćwiczenia, by poprawić efekty na jeszcze lepsze, po prostu dokładając do każdej serii kolejne cykle. Najlepiej co kilka dni dodać kolejne jedną czy dwie serie ćwiczeń, zależnie od naszych możliwości czasowych i ogólnie wydolności organizmu.

Jeśli tak się stało, że przerwaliśmy ćwiczenia, możemy je kontynuować, jednak, żeby nie zniszczyć osiągniętych już efektów i nie zakłócić harmonogramu ćwiczeń, musimy zastosować się do pewnych zasad. W sytuacji, gdy przerwa była tylko jednodniowa, ćwiczymy po prostu kolejny dzień po ostatnim treningu, czyli po 20 dniu i jednym dniu przerwy wykonujemy ćwiczenia z dwudziestego pierwszego dnia.

Przy przerwie maksymalnie czterodniowej powtarzamy ostatni trening i ćwiczymy dalej. Natomiast przy przerwie dłuższej, do dwóch tygodni, musimy się cofnąć proporcjonalnie do ilości dni, których nie ćwiczyliśmy, przyjęte jest, że o połowę, czyli przy 10 dniach przerwy wracamy do 15 dnia treningu i kontynuujemy. W każdej innej sytuacji musimy szóstkę 6 Weidera zacząć od nowa, by dała oczekiwane efekty.

6 Weidera uwagi końcowe do programu

Po zakończeniu programu aerobowego można podtrzymywać osiągnięte efekty, ćwicząc co kilka dni i wykonując tyle serii, ile sobie ustalimy. Na pewno warto przy tym utrzymywać zdrowy styl życia, zdrowo się odżywiać, a prowadząc aktywny tryb życia, czyli trochę się ruszając na co dzień, zapewnimy sobie dobrą sylwetkę na stałe, nie niszcząc osiągniętych dzięki A6W efektów.

 
6 Weidera - Inne ciekawe wpisy

  • Płaski brzuch w 2 tygodniePłaski brzuch w 2 tygodnie Płaski brzuch w 2 tygodnie? Nie ma cudownej pigułki lub diety, która sprawi, że będziesz mieć płaski brzuch w 2 tygodnie i jeśli masz więcej niż 10 do 15 kilogramów […]
  • Aerobiczna 6 WeideraAerobiczna 6 Weidera Aerobiczna 6 Weidera -wraz z przybraniem pozycji stojącej przez człowieka, mięśnie brzucha zaczęły odgrywać i odgrywają do dziś, bardzo ważną stabilizującą rolę. W […]
  • 6 Weidera efekty6 Weidera efekty 6 Weidera efekty ćwiczeń na mięśnie brzucha. Jak w każdej dyscyplinie sportu, systematyczność jest najlepszym rozwiązaniem. Kluczem do jakichkolwiek efektów jest Twoja […]
  • 6 Weidera dieta6 Weidera dieta 6 Weidera dieta przydatna przy ćwiczeniach. Przy aerobicznej szóstce Weidera najlepiej jest stosować dietę wysokobiałkową, lub po prostu spożywać dużo białka, które […]
  • Jak mieć płaski brzuch?Jak mieć płaski brzuch? Jak mieć płaski brzuch? Jeśli chcesz mieć płaski brzuch, będziesz musiał zmienić swój sposób jedzenia i zastosować ćwiczenia fizyczne. Większość osób myśli, że mogą […]
Użytkownicy szukali w Google:
  • a6w przed i po
  • a6w efekty przed i po
  • 7 weidera

dieta na płaski brzuch

Brak komentarzy

Dodaj swoja opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pokarz Przyciski
Schowaj Przyciski