6 Weidera opinie6 weidera opinie6 Weidera opinie o ćwiczeniach. Tutaj możesz dodać swoją opinię o treningu i ćwiczeniach aerobicznej szóstki Weidera. Jeśli jeszcze nie stosujesz tego skutecznego treningu na mięśnie brzucha, polecam wypróbować osobiście ćwiczenia na brzuch 6 weidera.

Jeśli już wypracowałeś sobie piękny i płaski brzuch, podziel się swoimi uwagami z innymi użytkownikami i opisz swoje zmagania z 6 Weidera zostawiając komentarz poniżej. Zdajemy sobie sprawę, że wypracowanie płaskiego brzucha z solidnie zarysowanymi mięśniami jest marzeniem wielu osób. Ci którzy to osiągnęli z całą pewnością okupili to mnóstwem wysiłku i potu.

Na czym polega trening aerobowej 6 Weidera?

Aerobiczna 6 Weidera to sześć ćwiczeń, wykonywanych jako jeden cykl i powtarzany w cyklach, a następnie w seriach, w zależności od przyjętego harmonogramu ćwiczeń. Bardzo istotna jest tutaj systematyczność i ścisłe przestrzeganie ustalonego programu ćwiczeń, by osiągnąć zamierzone efekty, czyli płaski brzuch i wyrzeźbione mięśnie.

Zbierzmy jeszcze raz najbardziej istotne informacje dotyczące wykonywania ćwiczeń w cyklach i seriach. Jak już wiemy, cykl to zestaw sześciu ćwiczeń aerobowych, które wykonujemy jedno po drugim, bez przerwy. Zgodnie z ustalonym harmonogramem wykonujemy odpowiednią ilość ćwiczeń w cyklach bez robienia przerwy i powtarzamy je w seriach.

W związku z tym, że możemy się zdecydować na jeden z dwóch wariantów harmonogramu ćwiczeń, wykonujemy nasz trening fitness stale przez sześć tygodni, lub przez siedem, jeśli wybierzemy opcję z jednym dniem w tygodniu wolnym od wysiłku fizycznego.

W jednym cyklu 6 Weidera wykonujemy każde ćwiczenie raz, po czym przechodzimy bez robienia przerwy do drugiego cyklu i razem wykonujemy ich tyle, ile jest przewidzianych na dany dzień, czyli całą serię. Między poszczególnymi cyklami robimy krótkie, trzyminutowe przerwy. Po dłuższej tym razem przerwie, którą sami ustalamy, robimy koleją serię ćwiczeń, czyli tyle cykli łącznie, ile mamy ustalone w harmonogramie ćwiczeń.

Harmonogram 6 Weidera można interpretować na dwa sposoby:

– W pierwszym każde ćwiczenie wykonujemy tyle razy, ile jest przewidzianych cykli na dany dzień, czyli jeśli mamy wykonać 6 cykli, każde z sześciu ćwiczeń wchodzących w zakres jednego cyklu wykonujemy po sześc razy.

Robimy je po kolei, czyli sześć razy pierwsze ćwiczenie, następnie sześć razy drugie ćwiczenie i tak samo kolejne. Jest to jedna seria treningu, kolejne wykonujemy tak samo, w przewidzianej harmonogramem ilości.

– W drugim sposobie każde ćwiczenie wykonujemy tylko jeden raz i przechodzimy do następnego. Po wykonaniu sześciu ćwiczeń mamy zrobiony jeden cykl i powtarzamy to przykładowe sześć razy, by zaliczyć 6 cykli.

W ten sposób wykonujemy jedną serię ćwiczeń, po której możemy odpocząć i wrócić do kolejnych serii, zgodnie z przewidzianą ilością serii na dany dzień.

A ty jakie masz opinie o przedstawionych powyżej wariantach treningu szóstki Weidera? Mozesz je zamieścić poniżej wpisu 6 Weidera opinie ćwiczących.

Zarówno trenerzy fitness, jak i osoby, które mają pozytywne doświadczenia z Aerobiczną 6 Weidera uważają, że drugi sposób jest lepszy. Mięśnie pracują tutaj bardziej równomiernie, nie męczy się tylko jedna partia, jak w pierwszym przykładzie, co pozwala wypracować rzeźbę mięśni brzucha bardziej skutecznie.

6 Weidera opinie czytelników poniżej w komentarzach:

 
6 Weidera - Inne ciekawe wpisy

 • 6 Weidera efekty6 Weidera efekty 6 Weidera efekty ćwiczeń na mięśnie brzucha. Jak w każdej dyscyplinie sportu, systematyczność jest najlepszym rozwiązaniem. Kluczem do jakichkolwiek efektów jest Twoja […]
 • 6 Weidera uwagi i wskazówki6 Weidera uwagi i wskazówki 6 Weidera uwagi, wskazówki i praktyczne porady. Harmonogram 6 Weidera przewidziany na 42 dni, ale nie koniecznie trzeba się tego trzymać. Miało to nadać ogólny schemat […]
 • Płaski brzuch w 2 tygodniePłaski brzuch w 2 tygodnie Płaski brzuch w 2 tygodnie? Nie ma cudownej pigułki lub diety, która sprawi, że będziesz mieć płaski brzuch w 2 tygodnie i jeśli masz więcej niż 10 do 15 kilogramów […]
 • 6 Weidera dieta6 Weidera dieta 6 Weidera dieta przydatna przy ćwiczeniach. Przy aerobicznej szóstce Weidera najlepiej jest stosować dietę wysokobiałkową, lub po prostu spożywać dużo białka, które […]
 • Jak mieć płaski brzuch?Jak mieć płaski brzuch? Jak mieć płaski brzuch? Jeśli chcesz mieć płaski brzuch, będziesz musiał zmienić swój sposób jedzenia i zastosować ćwiczenia fizyczne. Większość osób myśli, że mogą […]

dieta na płaski brzuch

Najnowsze komentarze
 1. MARTA
 2. Robert
 3. Marek
 4. Janek
 5. Marta
 6. Tomasz
 7. Oliwia
 8. Magdalena
 9. Adrian
 10. Misiek
 11. Seba
 12. Aga
 13. Starko

Dodaj swoja opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pokarz Przyciski
Schowaj Przyciski